GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 7462407
nr 746 2407
Lockurna
Kina, Tung Chi, höjd: 21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 mars 2012
kl 18:54:55
450 kr
Lockurna
Kondition: slitage, skador
nr 746 2407
Lockurna
Kina, Tung Chi, höjd: 21
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 12 mars 2012 |